Referencje

Dodaj opinię
Dom Pomocy Społecznej, ul. Krakowska 55 w Krakowie
26-07-19, 11:32
Mieszkańcy i pracownicy Domu bardzo serdecznie dziękują pani Karolinie za pokazanie nam uroków Warszawy. Pomimo trudności bardzo dziękujemy za wyrozumiałość, pomoc i dobre serce. Nie codziennie spotyka się tak miłych i sympatycznych ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem potrafią przekazać swoją wiedzę. "Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka". Dziękujemy
PANIE Z ZANIEMYŚLA
15-10-18, 12:48
Serdeczne podziękowania dla Pani Karoliny za piękną wycieczkę po Warszawie - kompetencja, wysoka kultura osobista, punktualność, swoboda i świetny kontakt z ludźmi - czas minął za szybko, ale wrażenia pozostaną na długo w pamięci!
Dziękujemy za zorganizowanie pięknego czasu w stolicy. Pozdrawiamy serdecznie!!
Gimnazjum Nr 1 w Łukowie
06-11-17, 17:03
Podziękowanie.
Serdecznie dziękujemy Panu KAMILOWI NAPIERAŁA
za wzorową pracę pilota wycieczki na trasie Kraków- Wieliczka- Tatry- Zakopane zorganizowanej w dniach
17- 18- 19 maja 2017 r.
Dziękujemy za wyrozumiałość, uprzejmość, niezwykłe
i sympatyczne traktowanie oraz humor!

Serdecznie Pana Kamila pozdrawiamy
Agnieszka Długosz,
Agnieszka Niedźwiedź,
Beata Sulej,
Ks. Robert Ponikowski
wraz z Uczniami z Gimnazjum Nr 1 w Łukowie
Barbara Kucińska, Henryka i Zdzisław Strzeżkowie
20-06-16, 15:02
Witam,

Przesyłamy podziękowania dla pilota wycieczki Bawaria, Tyrol, Północne Włochy Pana Kamila za ciekawe przekazywanie informacji o danym regionie, opiekę, cierpliwość, załatwianie spraw trudnych i duże zaangażowanie w spełnianie naszych próśb.

Pozdrawiamy

Barbara Kucińska ,Henryka i Zdzisław Strzeżkowie
Barbara, Weronika, Dariusz Bebelscy.
20-06-16, 14:50
Witamy, 

Chcielibyśmy podziękować panu Kamilowi Napierała za wspaniałe pilotowanie wycieczki, obszerną wiedzę i uśmiech , który towarzyszył mu każdego dnia, mimo rożnych niedogodności. Wspaniały młody człowiek.

Barbara, Weronika, Dariusz Bebelscy.
Robert Bednarczyk
23-09-14, 16:44
W ubiegłym tygodniu wspólnie z żoną byłem uczestnikiem organizowanej przez Was wycieczki do Chorwacji organizowanej przez Pocztę Polską oddział w Siedlcach.Naszym przewodnikiem był Pan Kamil Napierała.

Chcieliśmy Państwu bardzo podziękować za bardzo dobrą organizację wycieczki, wysoki standard hoteli gdzie byliśmy zakwaterowani, sprawny transfer. Ale szczególne słowa podziękowania chcieliśmy skierować pod adresem wspomnianego Pana Kamila.Chciałbym tę opinię zamknąć w słowach "uczestniczę w wycieczkach od kilkunastu lat, ale na tak dobrego przewodnika trafiłem po raz pierwszy.

Mam nadzieję, że powyższe w pełni oddaje emocje, które chcę przekazać. Życząc samych zadowolonych klientów, pozostaję z poważaniem.

Robert Bednarczyk
Kierownik Działu Koordynacji Sieci
Region Sieci Warszawa - Województwo
Andrzej Łomża
16-06-10, 17:00
Pan Kamil Napierała współpracuje z naszym biurem od 2006 roku. W okresie minionych 5 lat wielokrotnie pilotował wycieczki krajowe i zagraniczne, zarówno dla grup młodzieżowych jak i turystów dorosłych.

Pan Kamil Napierała z powierzonych obowiązków wywiązywał się zawsze wzorowo. Kultura osobista, wiedza merytoryczna, umiejętność rozwiązywania sytuacji nagłych, poczucie humoru i troska o grupę sprawiały, że imprezy pilotowane przez Pana Kamila zawsze uzyskiwały bardzo wysokie oceny, czego najlepszym dowodem jest ponowne korzystanie przez Klientów z oferty naszego biura.

Z prawdziwą przyjemnością polecam osobę Pana Kamila Napierały jako rzetelnego i w pełni profesjonalnego pilota wycieczek.

Andrzej Łomża
GLOB Biuro podróży, turystyki i aktywnego wypoczynku
Opiekunowie oraz uczniowie Publicznego Gimnazjum w Ostrówku
22-06-07, 16:53
Podziękowanie dla pilota wycieczki Pana Kamila Napierały za pełne profesjonalizmu zorganizowanie i przeprowadzenie wycieczki do Krakowa i Zakopanego oraz na Słowację w dniach 11-14 czerwca 2007r. dla uczniów Publicznego Gimnazjum w Ostrówku.

Już Homer twierdzi, że „Podróżowanie to najwspanialsza rzecz na świecie”. Dzięki Pańskiej pracy również my mogliśmy się o tym przekonać. Serdecznie dziękujemy za przygotowanie dla nas tak atrakcyjnej oferty turystycznej w postaci programu wycieczki do Krakowa, Zakopanego i na Słowację, a przez to dostarczenie nam niezapomnianych wrażeń, wprowadzenie w świat urzekającej swym pięknem przyrody, architektury i tradycji tatrzańskiej, przedstawienie nam stolicy Podhala – Zakopanego oraz pełnego śladów przeszłości grodu Kruka.

Z życzeniami wielu równie usatysfakcjonowanych klientów.